Sledovat film
Miláček
online

Film Miláček
  Trailer k filmu Miláček Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Přízeň žen mu otevírá dveře do nejvyšších pater společnosti.
Paříž druhé poloviny 19. století, Francií zmítají politické i hospodářské machinace. Spekulující bankéři a makléři mohou lehce nabýt velkého jmění. Do tohoto prostředí se z vojenské služby v severní Africe vrací pohledný mladík Georges Duroy. Na něj zde ale čeká jen chudá existence na pařížském předměstí. Tento osud jej nikterak neuspokojuje, proto s pomocí přátel a známých a s využitím vlastní obratnosti i bezohlednosti hledá cestu vzhůru po společenském žebříčku.

Hrají a postavy: Robert Pattinson (Georges Duroy), Uma Thurmanová (Madeleine Forestierová), Kristin Scott Thomasová (Virginie Roussetová), Christina Ricciová (Clotilde de Marelleová), Colm Meaney (pán Rousset), Philip Glenister (Charles Forestier)
Scénář: Rachel Bennette
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 55 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 29.4.2022 22:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko