Sledovat film Metropie online

Přehrajte si film Metropie online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1300 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Metropie
  Trailer k filmu Metropie   Sledovat Metropie online
Žánr:
Animovaný, Science Fiction, Thriller, Drama, Mysteriózní
Režie:
Tarik Saleh
Hrají a postavy:
Vincent Gallo (Roger (hlas)), Juliette Lewisová (Nina (hlas)), Udo Kier (Ivan Bahn (hlas)), Stellan Skarsgard (Ralph (hlas)), Alexander Skarsgĺrd (štefan (hlas)), Sofia Helinová (Anna (hlas))
Země:
Švédsko, Dánsko, Norsko, Finsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Příběh se odehrává v nedaleké budoucnosti, kdy se svět potýká s nedostatkem ropy a všechna městská metra v Evropě byla propojena v obří podzemní dopravní systém. Ve Stockholmu žijící Roger má však zvláštní starost. Kdykoli sestoupí pod zem, pohodlné cestování mu znepříjemňuje neznámý hlas v hlavě. Obrací se proto k tajemné Nině, aby mu pomohla utéci ze znepokojujícího prostředí spletitých tras metra. Čím se však dostávají dál, tím hlouběji je Roger zaplétán do neznámého spiknutí.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski