Sledovat film Metro online

Přehrajte si film Metro online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, thriller Metro na !
  Trailer k filmu Metro   Sledovat Metro online
Žánr:
akční, thriller
Režie:
Anton Megerdichev
Hrají a postavy:
Sergei Puskepalis (Andrey Garin), Anatoli Belyj (Vladimir Konstantinov), Svetlana Khodchenkova (Irina Garina), Anfisa Vistingauzen (Ksenia Garina), Aleksey Bardukov (Denis), Katerina Shpitsa (Alisa)
Země:
Rusko
Rok výroby:
2013
Popis:
Dno řeky se propadne a voda zalije metro.

Vinou neuvážené výstavby v centru města je poškozen jeden z tunelů starého moskevského metra, do kterého tak začíná prosakovat voda. Naneštěstí vede právě pod řekou, takže jakmile se propadne začíná do útrob podzemní dráhy proudit ohromné množství vody. V zalitém metru jsou první mrtví a katastrofa nabývá neuvěřitelných rozměrů. V centru pekla se shodou okolností ocitají i doktor Andrej Garin, jeho žena Irina a její milenec, vlivný podnikatel Vlad Konstantinov. Jejich osobní problémy teď ale musí stranou, protože je čeká boj o holé přežití..
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.