Sledovat film Město psanců online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Město psanců
  Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller, Western
Režie:
Franco Giraldi
Hrají a postavy:
Alex Cord (Clay McCord), Arthur Kennedy (Tuscosa Marshal Roy W. Colby), Robert Ryan (New Mexico Gov. Lem Carter), Enzo Fiermonte (Dr. Chase), Renato Romano ('Cheap' Charlie), Franco Lantieri (Deputy Marshal Butler)
Scénář:
Louis Garfinkle, Ugo Liberatore, Albert Band
Země:
Itálie
Rok výroby:
1968
Popis:
Špičkový střelec Clay McCord je osudem pronásledovaným hrdinou, navíc na něj doléhá choroba, jež postihla i jeho otce - epilepsie. Mezitím guvernér vyhlašuje amnestii pro všechny pronásledované psance, kteří zatím nalézají útočiště v chudé mexické vesnici, kterou terorizuje banda zločinců. McCord, jenž o amnestii usiluje, se ve vesnici skrývá. Záhy se však ocitá sám proti všem.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko