Sledovat film Medvědí bratři online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Medvědí bratři
  Trailer k filmu Medvědí bratři   Sledovat 1418 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
Aaron Blaise, Robert Walker
Hrají a postavy:
Joaquin Phoenix (Kenai (hlas)), Jeremy Suarez (Koda (hlas)), Jason Raize (Denahi (hlas)), Rick Moranis (Rutt (hlas)), Dave Thomas (Tuke (hlas)), D.B. Sweeney (Sitka (hlas))
Scénář:
Tab Murphy, Lorne Cameron, David Hoselton, Steve Bencich, Ron J. Friedman, Stephen J. Anderson
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Příběh o přátelství dvou medvědů, z nichž jeden není medvěd.

V novém vzrušujícím animovaném dobrodružství z produkce studia Walta Disney se vydáme do nádherné krajiny v severozápadní Americe, kde se odehrává příběh chlapce Kenaie. Jeho život se nečekaně změní v okamžiku, kdy jej Velký duch promění v medvěda - zvíře, které mladý Kenai nenávidí nejvíce. Ve své nové podobě se spřátelí s medvědím mládětem jménem Koda a pomalu začíná přemýšlet, jak se vrátit do svého lidského těla. V patách je mu však jeho bratr, který chce Kenaie pomstít, aniž by věděl, že pronásleduje jeho samého ...
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko