Sledovat film Medailón online

Přehrajte si film Medailón HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, záhady, thriller, fantasy Medailón na Nova!
  Trailer k filmu Medailón   Sledovat Medailón online
Žánr:
akční, komedie, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Gordon Chan
Hrají a postavy:
Jackie Chan (Eddie Yang), Lee Evans (Arthur Watson), Claire Forlaniová (Nicole Jamesová), Julian Sands (Snakehead), John Rhys-Davies (Cmdr. Hammerstock-Smythe), Anthony Wong Chau-Sang (Lester)
Země:
Hong Kong, USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Jackie Chan v akční komedii o mocném starověkém amuletu, který padl do velmi špatných rukou.

Hongkongský detektiv Eddie Yang pracuje s krásnou agentkou Interpolu Nicole a agentem Watsonem a pokouší se zachránit chlapce z drápů ničemného Snakeheada. Když ale osudná nehoda ukončí jeho život, Eddie se vrátí zpátky na svět s pomocí Medailonu s mnohem větší silou a možnostmi! Díky nadlidské síle Eddie zkříží Snakeheadův plán na ovládnutí světa. Ve filmu Medailon uvidíte Hong Kong, Thajsko a Irsko. Jackie Chan v Medailonu vykopl laťku hodně vysoko! Akční superstar Jackie Chan přichází se svým originálním stylem a moderními speciálními efekty, aby ukázal sílu Medailonu, ve filmu, který Roger Ebert označil jako "skvělý".
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.