Sledovat film Mecz ostatniej szansy online

Přehrajte si film Mecz ostatniej szansy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Mecz ostatniej szansy na Polsat!
  Trailer k filmu Mecz ostatniej szansy   Sledovat Mecz ostatniej szansy online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Barry Skolnick
Hrají a postavy:
Vinnie Jones (Danny), David Kelly (Doc), David Hemmings (Guvernér), Ralph Brown (Burton), Vas Blackwood, Robbie Gee (Trojan)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2001
Popis:
V britském vězení, kde jsou společně pod zámkem vrazi, zloději a blázni, existuje muž, který všechny odsouzence dokáže spojit a vést do boje za zničené životy - a to ve fotbalovém utkání proti bachařům, v němž samozřejmě nejde zdaleka jen o góly, ale hlavně o to, jak nepodlehnout a uchovat si zdravý rozum. Film, který režíroval Barry Skolnick, je remakem britské sportovní komedie z roku 1971 The Longest Yard, v níž hlavní postavu ztělesnil Burt Reynolds. Hereckou hvězdou této nové verze je Vinnie Jones v roli někdejšího fotbalového idolu Dannyho Meehana, který ztratil vše - peníze, slávu i svou krásnou ženu. Teď má jedinou šanci jak uniknout z vězeňského pekla - postavit z netrénovaných spoluvězňů mužstvo a dovést je k vítězství...
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Polsat Polsat Archív a všechna videa pořadů televize Polsat online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski