Sledovat film Me Too - Wer will schon normal sein? online

Přehrajte si film Me Too - Wer will schon normal sein? online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Me Too - Wer will schon normal sein? online
Žánr:
drama
Režie:
Antonio Naharro, Álvaro Pastor
Hrají:
Lola Duenasová (Laura), Pablo Pineda (Daniel), Isabel García Lorcaová (Ma Ángeles), Antonio Naharro (Santi), Pedro Álvarez-Ossorio (Bernabé), María Bravo (Reyes)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Třicetičtyřletý Daniel je prvním Evropanem s Downovým syndromem, který získal univerzitní diplom. Nastoupí na místo úředníka ve státním sektoru. Vše probíhá bez problémů a Daniel se stává "běžným" zaměstnancem, ale jen do té doby, než se zamiluje do kolegyně Laury, která patří mezi "zdravou" část společnosti. Daniel zažívá něco výjimečného a postupně přestává kontrolovat své reakce. Laura je překvapená upřímným citem, jaký v takové míře nikdy v životě nepoznala. Na snímku se produkčně podílel Julio Medem, který rád podporuje projekty s podobnou tematikou, neboť jeho šestnáctiletá dcera Alicia trpí podobným postižením. Film podle skutečné události předkládá melodramatický příběh s vážně míněným poselstvím.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
ARD

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.