Sledovat film Maze Runner: Die Auserwählten - Im Labyrinth online

Přehrajte si film Maze Runner: Die Auserwählten - Im Labyrinth online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, záhady, science fiction, thriller, fantasy Maze Runner: Die Auserwählten - Im Labyrinth na PRO7!
  Trailer k filmu Maze Runner: Die Auserwählten - Im Labyrinth   Sledovat Maze Runner: Die Auserwählten - Im Labyrinth online
Žánr:
akční, záhady, science fiction, thriller, fantasy
Režie:
Wes Ball
Hrají a postavy:
Dylan O'Brien (Thomas), Aml Ameen (Alby), Ki Hong Lee (Minho), Blake Cooper (Chuck), Thomas Sangster (Newt), Will Poulter (Gally)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Připrav se a běž!

Thomas se jednoho dne probudí uvězněný v obřím bludišti společně se skupinou dalších chlapců. Na svět venku nemá žádné vzpomínky, jen podivné sny o záhadné organizaci známé jako W.C.K.D. Když se mu podaří poskládat dohromady jednotlivé fragmenty ze své minulosti podle vodítek v bludišti, může doufat, že odhalí svůj skutečný cíl a způsob, jak z bludiště uniknout. Film je adaptací bestselleru Jamese Dashnera.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.