Sledovat film Max trapný online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Max trapný
  Trailer k filmu Max trapný   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Lotte Svendsen
Hrají a postavy:
Samuel Heller-Seiffert (Max), Mette Agnete Hornová (Mor), Lars Bom (Steen Cold), Louise Mieritzová (Ulla), Rasmus Bjerg (Carlo), Anna Agafia Svideniouk Egholm (Esther)
Scénář:
Tommy Bredsted, Mette Agnete Hornová, Lotte Svendsen, Oliver Zahle, Jens Korse
Země:
Dánsko
Rok výroby:
2008
Popis:
Film pojednává o teenagerovi Maxovi, který zažívá všechny typické problémy dospívajícího mladíka, což jest: dívky, vztahy s kamarády a hlavně se svoji matkou, která je někdy poněkud výstřední. Snímek je milou komedií, jež je určena primárně pro mladší publikum, avšak svoji bezprostředností a nápadem si získá i starší diváky.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko