Film Max Minsky a já

Sledovat film
Max Minsky a já
online

Přehrajte si film Max Minsky a já online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1322 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Nelly Sue Edelmeisterová, dcera Američanky a berlínského hudebníka, má ve škole samé jedničky. Až na tělocvik. Když se dozví, že její vysněný princ Eduard, který skutečně pochází z královské rodiny a zajímá se stejně jako ona o astronomii, se stal patronem turnaje v basketbalu, chce se Nelly dostat do školního týmu. Na oplátku za něj Nelly udělá všechny úkoly, aby před rodiči utajil, že nechodí na placené akademické kurzy, a mohl tak peníze využít pro sebe. Nelly teď ale nestíhá docházet do židovské školy na přípravu k bat mitzva, na čemž trvá její židovská matka.

Žánr: Komedie
Režie: Anna Justice
Hrají a postavy: Zoe Moore (Nelly Sue Edelmeister), Emil Reinke (Max Minsky), Adriana Altarasová (Lucy Bloom Edelmeister), Jan Josef Liefers (Benny Edelmeister), Monica Bleibtreuová (Risa Ginsberg), Susanna Simonová (Melissa Minsky)
Scénář: Holly-Jane Rahlens
Země: Německo
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko