Sledovat film Max Manus online

Přehrajte si film Max Manus HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, akční, historický, válečný, životopisný Max Manus na Filmbox!
  Trailer k filmu Max Manus   Sledovat Max Manus online
Žánr:
akďż˝nďż˝, ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, akční, historický, válečný, životopisný
Režie:
Joachim Roenning, Espen Sandberg
Hrají a postavy:
Aksel Hennie (Max Manus), Agnes Kittelsen (Ida Nikoline 'Tikken' Lindebrakkeová), Nicolai Cleve Broch (Gregers Gram), Ken Duken (Siegfried Fehmer), Christian Rubeck (Kolbein Lauring), Knut Joner (Gunnar synsteby)
Země:
Norsko, Dánsko, Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Po bojích s komunisty ve Finsku se Max Manus vrací do Norska, které je okupováno nacistickým Německem. Zapojí se do odbojového hnutí a následně je zajat. Podaří se mu však uprchnout do Anglie, kde se stane zvláštním agentem s pověřením vést různé sabotážní mise proti nacistům v Norsku.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski