Sledovat film Maturitní ples online

Přehrajte si film Maturitní ples HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, záhady, thriller, fantasy Maturitní ples na Filmbox!
  Trailer k filmu Maturitní ples   Sledovat Maturitní ples online
Žánr:
horor, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Nelson McCormick
Hrají a postavy:
Brittany Snowová (Donna), Scott Porter (Bobby), Jessica Stroupová (Claire), Dana Davisová (Lisa), Collins Pennie (Ronnie), Kelly Blatz (Michael)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Před třemi lety se Donna stala svědkem toho, jak posedlý zabiják vyvraždil její rodinu. Dnes večer se koná její maturitní ples, a přestože jí scény z minulosti stále děsí, těší se, jak se svými přáteli oslaví budoucnost. Je tu však něco, co Donna neví...Vyšinutý psychopat unikl z ústavu a vrací se, aby ji dostihl. Navíc je odhodlán zabít každého, kdo se mu připlete do cesty. Noc se blíží k napínavému finále a otázkou už není, která z dívek se stane královnou plesu, ale kdo unikne zabijákově řádění.
Hodnocení:
41 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski