Sledovat film Maturiťák online

Přehrajte si film Maturiťák online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Maturiťák na !
  Trailer k filmu Maturiťák   Sledovat Maturiťák online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Joe Nussbaum
Hrají a postavy:
Aimee Teegarden (Nova Prescott), Thomas McDonell (Jesse Richter), DeVaughn Nixon (Tyler Barso), Danielle Campbell (Simone Daniels), Yin Chang (Mei Kwan), Jared Kusnitz (Justin Wexler)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
A s kým jdeš Ty?

Ve filmu Prom má každý pár svůj příběh a neexistují dva stejné, každý je jiný. Několik prolínajících se příběhů se rozplétá na jedné střední škole, zatímco se blíží velký ples; "Prom" zobrazuje nejistou cestu ze střední školy k nezávislosti; jak se některé vztahy rozpadají a jiné vznikají. Pro Novu Prescott je to bitva vůle a citu, když zjistí, že jí to táhne k chlapci, který stojí v cestě její perfektní maturitě. Starší spolužáci Mei a Tyler ukrývají tajemství, zatímco ostatní čelí všem nejistotám a očekáváním, které obklopují jednu z nejdůležitějších událostí střední školy. Na střední škole je spoustu nocí, ale jenom jedna "Prom" (maturitní).
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski