Sledovat film Matka Teresa online

Přehrajte si film Matka Teresa online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama Matka Teresa na !
  Trailer k filmu Matka Teresa   Sledovat Matka Teresa online
Žánr:
životopisný, drama
Režie:
Fabrizio Costa
Hrají a postavy:
Olivia Husseyová (matka Teresa), Sebastiano Somma (otec Serrano), Michael Mendl (Van Exem), Laura Moranteová (matka Cenacle), Ingrid Rubiová (Virginia / Agnese), Guillermo Ayesa (Perier)
Země:
Španělsko, Velká Británie, Itálie
Rok výroby:
2003
Popis:
Významnou řeholnici a misionářku jménem Agnes Gonxha Bojaxhiu (1910-1997) zná většina planety pod jménem Matka Tereza. Dvoudílný životopisný film se zabývá zejména jejím působením v Kalkatě a důležitým rozhodnutím vyjít z bezpečných zdí dívčí klášterní školy do ulic a pomáhat opuštěným, nemocným a umírajícím. Toto rozhodnutí se neobešlo bez konfliktů s vlastním řádem a vyššími církevními představiteli. Sledujeme překážky, které musela Matka Tereza překonat, než jí bylo umožněno založit vlastní řád Misionářek lásky. Prostřednictvím vzpomínek se však dozvídáme i o šťastném dětství v Albánii a o povolání, které ji v dospívání motivovalo stát se jeptiškou. Matku Terezu uznávají věřící i nevěřící jako osobnost, která vždy upřednostňovala činy před slovy a která se nekompromisně postavila na stranu všech společensky vyřazených, ať už to byli sirotci, malomocní nebo umírající. Světu odkázala řád Misionářek lásky, jehož stanovy přikazují dodržovat trojí slib bezúhonnosti, chudoby a poslušnosti a obsahují závazek "dávat se do služeb nejchudších z chudých a oddat jim z hloubi srdce celý svůj život". Role Matky Terezy se věrně zhostila Olivia Husseyová, kterou si český divák nejspíše pamatuje jako křehkou Julii v Zeffirelliho zpracování nejslavnější Shakespearovy tragédie.
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski