Film Matka a dcera

Sledovat film
Matka a dcera
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Florence je už dávno rozvedená, její dcera žije sama a bývalý manžel má vážnou známost. Neměl by tedy být problém říct své dceři, že má přítele, se kterým chce žít. Ale Florence však své oznámení neustále oddaluje, Ben je totiž o pár let mladší a ona se tak trochu bojí a tak trochu před svou dcerou stydí. Čím víc se do svých výmluv a skrývání zaplétá, o to víc jí vše přerůstá přes hlavu a Ben začíná ztrácet trpělivost.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Thierry Binisti
Hrají a postavy: Maruschka Detmersová (Florence Anselme), Constance Dolléová (Caroline Anselme), Malcolm Conrath (Benjamin Mahler), Delphine Richová (Muriel Chabrier), Anne Deleuzeová (Madame Mahler), Marc Rioufol (Jean-Marc Anselme)
Scénář: Brigitte Thomas, Laurent Tirard, Olga Vincent
Země: Francie
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko