Sledovat film Matka a dcera online

Přehrajte si film Matka a dcera online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Matka a dcera na Filmbox Plus!
  Sledovat Matka a dcera online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Thierry Binisti
Hrají a postavy:
Maruschka Detmersová (Florence Anselme), Constance Dolléová (Caroline Anselme), Malcolm Conrath (Benjamin Mahler), Delphine Richová (Muriel Chabrier), Anne Deleuzeová (Madame Mahler), Marc Rioufol (Jean-Marc Anselme)
Země:
Francie
Rok výroby:
2002
Popis:
Florence je už dávno rozvedená, její dcera žije sama a bývalý manžel má vážnou známost. Neměl by tedy být problém říct své dceři, že má přítele, se kterým chce žít. Ale Florence však své oznámení neustále oddaluje, Ben je totiž o pár let mladší a ona se tak trochu bojí a tak trochu před svou dcerou stydí. Čím víc se do svých výmluv a skrývání zaplétá, o to víc jí vše přerůstá přes hlavu a Ben začíná ztrácet trpělivost.
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.