Sledovat film Matka a dcera online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Matka a dcera
  Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Thierry Binisti
Hrají a postavy:
Maruschka Detmersová (Florence Anselme), Constance Dolléová (Caroline Anselme), Malcolm Conrath (Benjamin Mahler), Delphine Richová (Muriel Chabrier), Anne Deleuzeová (Madame Mahler), Marc Rioufol (Jean-Marc Anselme)
Scénář:
Brigitte Thomas, Laurent Tirard, Olga Vincent
Země:
Francie
Rok výroby:
2002
Popis:
Florence je už dávno rozvedená, její dcera žije sama a bývalý manžel má vážnou známost. Neměl by tedy být problém říct své dceři, že má přítele, se kterým chce žít. Ale Florence však své oznámení neustále oddaluje, Ben je totiž o pár let mladší a ona se tak trochu bojí a tak trochu před svou dcerou stydí. Čím víc se do svých výmluv a skrývání zaplétá, o to víc jí vše přerůstá přes hlavu a Ben začíná ztrácet trpělivost.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko