Sledovat film Marie Stuartovna online

Přehrajte si film Marie Stuartovna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, hudba & umění, romantický Marie Stuartovna na !
  Sledovat Marie Stuartovna online
Žánr:
drama, hudba & umění, romantický
Režie:
Petr Weigl
Hrají a postavy:
Milan Kňažko (Leicester), Kamila Magálová, Luciano Pavarotti (Leicester), Joan Sutherland (Maria Stuarda), Huguette Tourangeau (Elizabeth), Magda Vašáryová
Země:
Německo
Rok výroby:
1988
Popis:
Tragickou operu Marie Stuartovna, která měla v původně zamýšlené podobě světovou premiéru v milánské La Scale 30. prosince 1835, provázel od počátku neblahý osud obdobně jako kdysi její hlavní hrdinku. Na samém počátku ji její tvůrce Gaetano Donizetti zkomponoval pro svou oblíbenou zpěvačku Giuseppinu Ronzi De Begnis, ale když se dílo zkoušelo v neapolském divadle San Carlo, zasáhl sám král a z politických důvodů představení zakázal. Donizetti se tedy rozhodl, že svou novou operu přepracuje a do partitury včlenil dost odlišný příběh.
Hodnocení:
64 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski