Film Marie Kroyer

Sledovat film
Marie Kroyer
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Příběh Marie Kreyer, považované ve své době za nejkrásnější ženu Dánska.
Mezinárodně uznávaný filmový režisér Bille August se svým posledním snímkem Marie Krøyer vrací po 25 letech opět do rodného Dánska a divákům přináší intimní příběh ženy ze začátku 20. století, inspirovaný skutečnými událostmi. Augustův nejnovější film vypráví příběh umělkyně Marie Krøyer, manželky mentálně postiženého dánského malíře P.S. Krøyera, která se zmítá mezi sociálními rolemi oddané manželky, starostlivé matky a kreativní umělkyně. Na dovolené ve Švédsku však pozná hudebního skladatele Huga Alfvéna, do kterého se vášnivě zamiluje.

Žánr: Životopisný, Drama
Režie: Bille August
Hrají a postavy: Birgitte Hjort Sorensen (Marie Kroyerová), Søren Sætter-Lassen (P.S. 'Soren' Kroyer), Sverrir Gudnason (Hugo Alfvén), Lene Maria Christensenová (Anna Norrieová), Tommy Kenter (Lachmann), Nanna Buhl Andresen (Henny Brodersen)
Scénář: Anastassia Arnold, Peter Asmussen
Země: Dánsko
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko