Sledovat film Mardi Gras: Jarní prázdniny online

Přehrajte si film Mardi Gras: Jarní prázdniny online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Mardi Gras: Jarní prázdniny na Filmbox Plus!
  Trailer k filmu Mardi Gras: Jarní prázdniny   Sledovat Mardi Gras: Jarní prázdniny online
Žánr:
komedie
Režie:
Phil Dornfeld
Hrají a postavy:
Nicholas D'Agosto (Mike), Josh Gad (Bump), Bret Harrison (Scottie Smith), Arielle Kebbelová (Lucy), Danneel Harrisová (Erica), Charles Shaughnessy (Chateau Clerk - Barry)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Nemusíte do Vegas ani do Bangkoku. Tahle pařba nabízí desetinásobnou porci legrace.

Tři spolužáci studují poslední rok na vysoké, ale zábavy si během školy zatím příliš neužili. Jejich řešení: Výlet na Mardi Gras, kde krásné holky s radostí vyhrnují trička a lahve s alkoholem na veřejnosti nikomu nevadí, ba naopak. Vše se jim poněkud vymkne z rukou, když se navléknou do ženských šatů, vlámou do hotelového pokoje Carmen Electry, účinkují ve skandální erotické show a navíc nechtěně zaútočí fekální bombou v nóbl hotelové hale. Zafunguje kouzlo Mardi Gras a stanou se jejich nejdivočejší fantazie skutečností?
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.