Sledovat film Marco Polo online

Přehrajte si film Marco Polo HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1532 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Marco Polo
  Trailer k filmu Marco Polo   Sledovat Marco Polo online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Dobrodružný, Drama
Režie:
Kevin Connor
Hrají a postavy:
Ian Somerhalder (Marco Polo), B.D. Wong (Pedro), Desiree Ann Siahaanová (Temulun / Kensai), Brian Dennehy (Kublai Khan), Kay Tong Lim (Lord Chenchu), Christian Lee (Cogatai)
Scénář:
Ron Hutchinson
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Jeden z nejslavnějších cestovatelů minulosti - Marco Polo - vyjíždí na svojí pouť do daleké Číny

Mladý Marco Polo odcestuje se svým otcem Niccolem a strýčkem Maffeem z Benátek do daleké Číny, kde chtějí navázat obchodní kontakty s dvorem mocného císaře Kublaj-chána, mongolského dobyvatele, který panuje celé Číně. Císaře zaujme Marcova mladistvost a otevřená povaha a pořádá Marca, aby zůstal na jeho dvoře. Ostatní se vrátí zpět do Itálie. Začíná sedmnáctiletá odysea. Marco si poctivě zaznamenával všechny svoje dobrodružství, které prožil v císařství opředeném tajemstvím. Tvrdé zkoušky jeho charakteru z něho udělaly nového, ušlechtilejšího a tolerantnějšího člověka. Musí však hodně překonat, pokud chce vidět znovu svůj domov.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko