Sledovat film Marat-Sade online

Přehrajte si film Marat-Sade online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Marat-Sade
  Trailer k filmu Marat-Sade   Sledovat Marat-Sade online
Žánr:
Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Peter Brook
Hrají a postavy:
Patrick Magee (Marquis de Sade), Ian Richardson (Jean-Paul Marat), Michael Williams (Herald), Clifford Rose (Pan Coulmier), Glenda Jacksonová (Charlotte Cordayová), Freddie Jones (Cucurucu)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1966
Popis:
Píše se 13. červenec 1808 a v charentonském ústavu pro choromyslné se schází početné, vzácné obecenstvo, aby zhlédlo mimořádně zajímavou produkci. Markýz de Sade, jeden z chovanců, napsal a režijně se zdejšími pacienty připravil hru o události, k níž došlo právě před patnácti lety. Hru o zavraždění Jeana-Paula Marata, velké postavy francouzské revoluce, jehož 14. července 1793 ubodala ve vaně mladá fanatička Charlotta Cordayová. Pacienti-herci jsou na místě, ředitel ústavu vítá diváky, prolog je uvádí do děje... Divadlo na divadle může začít...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski