Sledovat film Mandela: Droga do wolnosci online

Přehrajte si film Mandela: Droga do wolnosci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1127 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, historický Mandela: Droga do wolnosci na !
  Trailer k filmu Mandela: Droga do wolnosci   Sledovat Mandela: Droga do wolnosci online
Žánr:
životopisný, drama, historický
Režie:
Justin Chadwick
Hrají a postavy:
Idris Elba (Nelson Mandela), Naomie Harrisová (Winnie Madikizelaová), Tony Kgoroge (Walter Sisulu), Riaad Moosa (Ahmed Kathrada), Zolani Mkiva (Raymond Mhlaba), Simo Mogwaza (Andrew Mlangeni)
Země:
Velká Británie, Jižní Afrika
Rok výroby:
2013
Popis:
Neuvěřitelný skutečný příběh, který inspiroval celý svět.

Nelson Mandela se již stal celosvětovou legendou - bojovník proti apartheidu, jenž strávil ve vězení dvacet sedm let a následně se stal prezidentem Jihoafrické republiky smiřujícím znepřátelené strany bílých a černých. Režisér Justin Chadwick vycházel z adaptace Mandelovy autobiografie z roku 1994 a životopisný snímek tak pokrývá období od dětství, přes dobu boxerského nadšení, právnických bitev či chvíli, kdy se stává bojovníkem za svobodu a režim ho na dlouhá léta uvězní. Mandelova politická prozíravost se však ukazuje především po návratu z vězení, kdy jako první černý prezident přetváří vládu menšiny v demokratický stát.
Hodnocení:
72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski