Sledovat film Maminčin mazánek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Maminčin mazánek
  Trailer k filmu Maminčin mazánek   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Tim Hamilton
Hrají a postavy:
Jon Heder (Jeffrey Mannus), Diane Keatonová (Jan Mannus), Jeff Daniels (Mert Rosenbloom), Anna Farisová (Nora Flannigan), Eli Wallach (Seymour Warburton), Dorian Missick (Mitch)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Jeffrey Manus žije ve svých 29 letech stále se svou matkou a toto soužití mu naprosto vyhovuje. Jednoho dne však jeho pohodlnou existenci nabourá nový maminčin nápadník, který si začíná přisvojovat více, než by se Jeffreymu líbilo. Jejich spor se vyostřuje a u Jeffreyho se začínají nečekaně objevovat známky dospělosti...
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski