Sledovat film Mama na obcasach online

Přehrajte si film Mama na obcasach online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Mama na obcasach na !
  Trailer k filmu Mama na obcasach   Sledovat Mama na obcasach online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Garry Marshall
Hrají a postavy:
Kate Hudsonová (Helen Harrisová), John Corbett (Pastor Dan Parker), Joan Cusacková (Jenny Portmanová), Hayden Panettiereová (Audrey Davisová), Spencer Breslin (Henry Davis), Abigail Breslinová (Sarah Davisová)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Co nejvíc potřebujeme, nemusí být vždycky to, co máme.

Helena Harrisová si užívá života, o jakém vždycky snila: dny tráví na módních přehlídkách a noci v prestižních klubech, její kariéra v přední manhattanské modelingové agentuře je na vzestupu. Její bezstarostný životní styl však drasticky změní jediný telefonát a Helena se náhle ocitá ve zodpovědné roli opatrovnice dětí své sestry - patnáctileté Audrey, desetiletého Henryho a pětileté Sarah. Nikdo nepochybuje o tom, že je Helena nejúžasnější tetou v New Yorku, ale jak moc toho ví hvězda večírků o výchově dětí? Brzy se ukáže, že být na tanečním parketu do 3 ráno a vypravit děti včas do školy není příliš funkční kombinace - což jí její starší sestra Jenna dá ihned razantně najevo. Postupem času nalezne Helena vítanou pomoc tam, kde by ji nečekala - u Dana Parkera, mladého a pohledného pastora a zároveň ředitele školy, na kterou děti docházejí. Nyní si Helena musí vybrat mezi dvěma velkými láskami - svým starým životem a lidmi, které poznala v tom novém.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski