Sledovat film Máma mezi Marťany online

Přehrajte si film Máma mezi Marťany online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, komedie, rodinnďż˝, science fiction, animovaný, dobrodružný Máma mezi Marťany na !
  Trailer k filmu Máma mezi Marťany   Sledovat Máma mezi Marťany online
Žánr:
animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, komedie, rodinnďż˝, science fiction, animovaný, dobrodružný
Režie:
Simon Wells
Hrají a postavy:
Seth Green (Milo), Dan Fogler (Gribble), Joan Cusacková (matka), Elisabeth Harnoisová (Ki), Mindy Sterlingová (dozorce), Kevin Cahoon (Wingnut)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Mámy potřebují trochu prostoru.

Vyneste odpadky, snězte brokolici - kdo potřebuje maminky? Devítiletý Milo zjistí, jak moc potřebuje svoji maminku, když ji unesou Marťané, kteří plánují, že ukradnou její "maminkovství" pro své vlastní potomky. Film ukazuje Milovu výpravu, kterou podnikne na záchranu své maminky - divoké dobrodružství ve formátu 3D, které zahrnuje cestování načerno na vesmírné lodi, řízení komplikované víceúrovňové planety a ovládnutí mimozemského národa a jejich vůdce. S pomocí technické inteligence, pozemšťana jménem Gribble, který žije pod zemí a rebelské Marťanské dívky jménem Ki se Milovi podaří najít cestu zpátky ke své mamince - více než jedním způsobem.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski