Sledovat film Malý dráčik online

Přehrajte si film Malý dráčik HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, rodinný Malý dráčik na STV1!
  Trailer k filmu Malý dráčik   Sledovat Malý dráčik online
Žánr:
animovaný, rodinný
Režie:
Hubert Weiland, Nina Wels
Hrají a postavy:
Carolin Kebekus (Stachelschwein Matilda), Claudia Michelsenová (Oskar Mutter Adele), Dustin Semmelrogge (Drache Oskar), Max von der Groeben (Drache Kokosnuss)
Země:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Hrdina oblíbených knih v celovečerním animovaném filmu.

Když je mladý ohnivý drak Kokosák pověřen hlídáním ohnivé trávy, která skýtá jedinečný dárek v podobě chrlení ohně, někdo mu ji ukradne přímo pod nosem. Spojením sil s labužnickým drakem Oscarem a dikobrazem Matildou se Kokosák vydává na výpravu k opětovnému získání ohnivé trávy. Je však překvapen zjištěním, že ostatní dračí rasy nemají s ohnivými draky žádný soucit. Jejich zvláštní dar nepřináší ohnivým drakům žádnou popularitu. Když se nečinná sopka na Dračím ostrově probudí a začne chrlit lávu, Kokosák se musí pro obnovu ohnivé trávy vypořádat s horkem i s kouřem. Chce ale opravdu vrátit život na ostrově do starých kolejí? Dokáže vymyslet způsob, jak sjednotit všechny dračí rasy a zachránit ostrov před zničením?
Hodnocení:
42 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.