Sledovat film Malá princeznička online

Přehrajte si film Malá princeznička online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1548 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Malá princeznička
  Trailer k filmu Malá princeznička   Sledovat Malá princeznička online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Drama, Hudba & Umění, Komedie, Rodinný, Hudební komedie
Režie:
Walter Lang, William A. Seiter
Hrají a postavy:
Shirley Temple (Sara Creweová), Richard Greene (Geoffrey Hamilton), Anita Louiseová (Rose), Ian Hunter (Captain Crewe), Cesar Romero (Ram Dass), Arthur Treacher (Bertie Minchin)
Scénář:
Ethel Hill, Walter Ferris
Země:
USA
Rok výroby:
1939
Popis:
Na přelomu 19. a 20.století se odehrává příběh malé Sáry. Kvůli búrské válce musí ovdovělý tatínek nastoupit do války a malou Sáru umístí do internátní školy. Nejprve je se Sárou nakládáno téměř jako s příslušnicí panovnického rodu. Když se však objeví zprávy o tom, že její otec padl v boji, situace se zcela změní. Zlomyslná ředitelka přeřadí Sáru mezi sloužící a přesune jí do vymrzlého a špinavého podkroví. Téměř osiřelá hrdinka si zaslouží velké šťastné finále s královským požehnáním...
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko