Sledovat film Malá mořská víla: Jak to všechno začalo online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Malá mořská víla: Jak to všechno začalo
  Trailer k filmu Malá mořská víla: Jak to všechno začalo   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Rodinný
Režie:
Peggy Holmes
Hrají a postavy:
Jodi Bensonová (Ariel (hlas)), Samuel E. Wright (Sebastian (hlas)), Jim Cummings (King Triton (hlas)), Sally Fieldová (Marina), Parker Goris (Flounder (hlas)), Tara Strongová (Adella / Andrina)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Triton, vládce podmořské říše Atlantidy, při tragické události přijde o svou milovanou ženu a jeho sedm dcer ztratí matku. Nešťastný král truchlí a zakáže ve své krajině jakýkoliv zpět a hudbu. Královské dcery jsou znuděné z každodenních nezáživných povinností, na které dohlíží jejich přísná chůva. Ariel, nejmladší z princezen, začne toužit po zábavě a trochu vzrušení. Spřátelí se s rybkou Floundrem, která si i napříč královu zákazu zpívá a zavede Ariel do tajného klubu, kde hraje hudba a podmořští tvorové si tu můžou zazpívat. To ale není vše, po čem Ariel touží. Jak se jí podaří obměkčit otce, aby mohla hudba a zpět svobodně znít po celé Atlantídě? Táto úloha bude o to těžší, čím víc se ji bude snažit intrikánská chůva překazit.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski