Sledovat film Malá Miss Sunshine online

Přehrajte si film Malá Miss Sunshine online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1498 filmů a 120 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Malá Miss Sunshine
  Trailer k filmu Malá Miss Sunshine   Sledovat Malá Miss Sunshine online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Komedie
Režie:
Jonathan Dayton, Valerie Faris
Hrají a postavy:
Abigail Breslinová (Olive Hooverová), Greg Kinnear (Richard Hoover), Paul Dano (Dwayne Hoover), Alan Arkin (Děda Edwin Hoover), Toni Colletteová (Sheryl Hooverová), Steve Carell (Frank Hoover)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
I cesta může být cíl.

Malá Miss Sunshine je nekonvenční americká rodinná komedie, pojednávající o jedné z nejroztomileji dysfunkčních rodin, jaké se v poslední době objevily na filmovém plátně.
Nikomu z povedené rodiny Hooverových se příliš nedaří - ale určitě ne proto, že by se dostatečně nesnažili. Otec Richard, nezdolně optimistický motivační řečník, se zoufale snaží prodat svůj program, jak se stát úspěšným v devíti krocích. víceméně bez úspěchu. Matku rodiny a "strážkyni cti" Sheryl neustále děsí výstřední tajemství, která její nejbližší obklopují - hrůzu jí nahání především její bratr, odborník na Prousta se sebevražednými sklony, který se zrovna vrátil z nemocnice. Pak jsou zde mladší Hooverovi a jejich nepříliš reálné sny - obrýlená a mírně zakulacená sedmiletá Olive, která už se vidí s korunkou dětské královny krásy, a vzteklý teenager Dwayne, jenž je zapřísáhlým obdivovatelem Nietzscheho a je pevně rozhodnut neříct jediné slovo, dokud nebude přijat na leteckou akademii. Třešničku na dortu představuje vulgární a požitkářský dědeček, který byl čerstvě vyhozen z domova důchodců za šňupání heroinu.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko