Sledovat film Major Dundee online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Major Dundee
  Trailer k filmu Major Dundee   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Válečný, Western
Režie:
Sam Peckinpah
Hrají a postavy:
Charlton Heston (Major Amos Charles Dundee), Richard Harris (Kapitán Benjamin Tyreen), Jim Hutton (Graham), James Coburn (Samuel Potts), Michael Anderson Jr. (Tim Ryan), Senta Bergerová (Teresa Santiagoová)
Scénář:
Harry Julian Fink, Oscar Saul, Sam Peckinpah
Země:
USA
Rok výroby:
1965
Popis:
Charlton Heston jako kavalerista stíhající odbojné indiány v americkém westernu.

Titulní roli kavaleristy, který na sklonku občanské války více méně na vlastní pěst stíhá skupinu odbojných Apačů až na území Mexika, vytvořil Charlton Heston, známý především hrdinskými rolemi v biblických příbězích (např. Ben Hur), a jeho nedobrovolného spojence, zajatého Jižana Tyreena, anglický herec Richard Harris.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko