Sledovat film Made in Hungária online

Přehrajte si film Made in Hungária online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1107 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Životopisný, Hudba & Umění, Komedie, Romantický Made in Hungária na !
  Trailer k filmu Made in Hungária   Sledovat Made in Hungária online
Žánr:
Životopisný, Hudba & Umění, Komedie, Romantický
Režie:
Gergely Fonyó
Hrají a postavy:
Tamás Szabó (Miki), Iván Fenyö (Röné), Tünde Kiss (Věra), Titánia Valentin (Marina), Tamás Dunai (Miki apja), Éva Vándorová (Miki anyja)
Země:
Maďarsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Zatímco všichni prchali na západ, Miki a jeho rodiče se po čtyřech letech vrátili z Ameriky do Budapešti. Píše rok 1963 a všude kolem vládne komunismus. Zatímco Mikiho otec nemá práci a musí neustále čelit podezřívavým pohledům okolí, Miki, který výborně zpívá a hraje na kytaru, sní o tom, že bude druhým Jerry Lee Lewisem. Má ale problémy zapadnout zpátky do své party, a aby toho nebylo málo, jeho první láska Vera si našla nového kluka. Jestli si s sebou něco z Ameriky dovezl, tak je to rock'n'roll, jak dokáže v místní soutěži talentů. Na publikum má až uhrančivý vliv a s blížícím se finále je jasné, že může díky hudbě získat zpět jak své místo v partě, tak lásku Very, a dokonce i zachránit svého otce. Made in Hungaria je rozverná retro komedie plná rock'n'rollu, při které se českému divákovi vybaví jediné - "Šakalí léta".
Hodnocení:
68 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski