Sledovat film Madam de Pompadour online

Přehrajte si film Madam de Pompadour online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online historický Madam de Pompadour na !
  Sledovat Madam de Pompadour online
Žánr:
historický
Režie:
Robin Davis
Hrají:
Hélène de Fougerollesová (Jeanne Poissonová, la Pompadour), Vincent Perez (Louis XV), Rosemarie La Vaulléeová (Élisabeth), Charlotte de Turckheimová (královna), Damien Jouillerot (korunní princ), Charlotte Valandreyová (Mme de Brancasová)
Země:
Francie
Rok výroby:
2006
Popis:
Dvoudílný příběh lásky, která trvala 20 let.

Krásná Jeanne Poisson se díky sňatku zorganizovaném ambiciózní matkou stává madam d'Etiolles a vyjíždí dobýt srdce mladého a svůdného krále Ludvíka XV., do něhož se šíleně zamiluje. Nová králova milenka není ve Versailles přijata ani královskou rodinou ani dvorem. Po boku svého milence, jehož zahrne vřelou něžností a bezvýhradnou podporou, se však s novým titulem markýza de Pompadour stává rychle Ludvíkovou bystrou poradkyní a nejvěrnější přítelkyní. Madam de Pompadour, vášnivá milovnice, ochránkyně osvícenců a milenka krále, se stala navzdory a proti všem po dobu 20. let "vládkyní" jednoho z nejmocnějších národů světa. Dokázala být "první ženou Francie" dříve, než tato funkce vůbec vznikla.
Hodnocení:
72 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.