Sledovat film Lupiči paní domácí online

Přehrajte si film Lupiči paní domácí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Lupiči paní domácí
  Trailer k filmu Lupiči paní domácí   Sledovat Lupiči paní domácí online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Ethan Coen, Joel Coen
Hrají a postavy:
Tom Hanks (Profesor G.H. Dorr), Irma P. Hallová (Marva Munsonová), Marlon Wayans (Gawain MacSam), J.K. Simmons (Garth Pancake), Tzi Ma (Generál), Ryan Hurst (Lump Hudson)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Nejgeniálnější loupež všech dob byla konečně uskutečněna!

Šarlatánský profesor Goldthwait Higginson Dorr dal dohromady skupinu "expertů", se kterými se chystá provést loupež století. Tým: Odborníci na výbušniny, kopání tunelů, hrubou sílu a špionáž. Základna: Sklep nic netušící staré dámy, paní Munson. Lest: Pětice hledá místo, kde by mohla nacvičovat chrámovou hudbu. Problém: Velmi brzy se ukáže, že Dorrovi zlodějíčci nejsou dostatečně rozumově nadáni, aby loupež dokázali uskutečnit. Mnohem větší problém: Všichni hrubě podcenili schopnosti své domácí.
Když paní Munson odhalí jejich zákeřný plán a vyhrožuje, že zavolá policii, rozhodne se zločinecké kvinteto, že se postarají i o ni. Nakonec, jak těžké může být odstranit jednu starší dámu?
Hodnocení:
62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski