Film Lupiči paní domácí

Sledovat film
Lupiči paní domácí
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nejgeniálnější loupež všech dob byla konečně uskutečněna!
Šarlatánský profesor Goldthwait Higginson Dorr dal dohromady skupinu "expertů", se kterými se chystá provést loupež století. Tým: Odborníci na výbušniny, kopání tunelů, hrubou sílu a špionáž. Základna: Sklep nic netušící staré dámy, paní Munson. Lest: Pětice hledá místo, kde by mohla nacvičovat chrámovou hudbu. Problém: Velmi brzy se ukáže, že Dorrovi zlodějíčci nejsou dostatečně rozumově nadáni, aby loupež dokázali uskutečnit. Mnohem větší problém: Všichni hrubě podcenili schopnosti své domácí.
Když paní Munson odhalí jejich zákeřný plán a vyhrožuje, že zavolá policii, rozhodne se zločinecké kvinteto, že se postarají i o ni. Nakonec, jak těžké může být odstranit jednu starší dámu?

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Ethan Coen, Joel Coen
Hrají a postavy: Tom Hanks (Profesor G.H. Dorr), Irma P. Hallová (Marva Munsonová), Marlon Wayans (Gawain MacSam), J.K. Simmons (Garth Pancake), Tzi Ma (Generál), Ryan Hurst (Lump Hudson)
Scénář: Joel Coen, Ethan Coen, William Rose
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko