Sledovat film Lovingovi online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Lovingovi
  Sledovat 1422 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Romantický
Režie:
Richard Friedenberg
Hrají a postavy:
Timothy Hutton (Richard Loving), Lela Rochonová (Mildred Jeterová), Ruby Deeová (Sophia), Bill Nunn (Leonard), Corey Parker (Bernie Cohen), Isaiah Washington (Blue)
Scénář:
Richard Friedenberg
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Píše se rok 1960 a v americkém státě Virginie jsou zakázána smíšená manželství. Běloch Richard se však zamiloval do černošky Been a chce si ji vzít...

Příběh se odehrává v roce 1960, kdy vládnou ve státě Virginie stále předsudky a hlavně zákony o zákazu míšení ras. Richard Loving je běloch a zamiluje se do černošské dívky Bean. Chtějí se vzít, protože čekají dítě, ve státě Virginie je to ale trestné, proto se vezmou ve státě Washington. I tak je v noci zatýká policie, dostanou na vybranou, buď půjdou do vězení, nebo se nevrátí 25 let do státu Virginie. Manželé se tedy usazují v černošské čtvrti ve Washingtonu.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko