Sledovat film Lovec jelenů online

Přehrajte si film Lovec jelenů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1312 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Lovec jelenů
  Trailer k filmu Lovec jelenů   Sledovat Lovec jelenů online
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Michael Cimino
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Michael), John Cazale (Stan), John Savage (Steven), Christopher Walken (Nick), Meryl Streepová (Linda), George Dzundza (John)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1978
Popis:
Drama mužů, kteří si válku přivezli s sebou domů.

Michael, Steven a Nick jsou přátelé z jedné ocelárny v Pensylvánii, kteří se rozhodli, že jako dobrovolníci odjedou bojovat do války ve Vietnamu. Před odjezdem si Steven bere svou vyvolenou, teď již těhotnou Angelu. Jejich svatba v Clairtonu, kde žijí ruští usedlíci, je zároveň i jakýmsi večírkem na rozloučenou. Přesto si před odchodem z města dopřejí ještě malý lov na jeleny v horách. Do Vietnamu odjíždějí Michael, Steven a Nick plni nadšení, odhodlání a touhy, jak nejlépe hájit zájmy USA. Jejich představy se však v drsném prostředí vietnamské džungle rychle rozplývají: padnou do zajetí a musejí hrát ruskou ruletu o vlastní život. Tím ale jejich cesta nekončí...
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski