Sledovat film Love story online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Love story
  Trailer k filmu Love story   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Arthur Hiller
Hrají a postavy:
Ali MacGrawová (Jennifer Cavalleriová), Ryan O'Neal (Oliver Barrett IV), John Marley (Phil Cavalleri), Ray Milland (Oliver Barrett III), Russell Nype (Dean Thompson), Katharine Balfourová (paní Barrettová)
Scénář:
Erich Segal
Země:
USA
Rok výroby:
1970
Popis:
Milostný příběh dvou studentů Harvardovy univerzity.

Filmová romance vypráví příběh dvou mladých lidí, kteří se i přes odpor svých rodičů rozhodnout vzít. Oliver a Jennifer musí začít od úplného začátku, jelikož Oliverův bohatý otec dostál svým výhružkám a Olivera vydědil. Ani po několika letech se vztahy mezi synem a otcem nelepší. Navíc mladý pár zjištuje, že Jennifer nemůže mít děti.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko