Sledovat film Lovci mafie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Lovci mafie
  Trailer k filmu Lovci mafie   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Ruben Fleischer
Hrají a postavy:
Sean Penn (Mickey Cohen), Holt McCallany (Karl Lennox), Wade Williams (Rourke), James Hebert (Mitch Racine), Ambyr Childers (Milk Skinned Blonde), Josh Brolin (seržant John O'Mara)
Scénář:
Paul Lieberman, Will Beall
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Beze jména. Bez identity. Bez lítosti.

Obávaný král podsvětí Sean Penn má Los Angeles v roce 1949 plně pod kontrolou. Řídí v podstatě veškerý nelegální obchod s drogami a zbraněmi, prostituci a sázky. Tohle všechno mu vychází nejen díky pomoci jeho kumpánů, ale i díky místní policii a politikům, které má všechny pod palcem. Dovoluje si i na ty nejstatečnější poldy kované ulicí. Dokud se nespojí skupina odpadlíků losangelské policie vedená seržanty Joshem Brolinem a Ryanem Goslingem, aby mafiánův svět roztrhala na cucky.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko