Sledovat film Lovci mafie online

Přehrajte si film Lovci mafie online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1048 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Lovci mafie na !
  Trailer k filmu Lovci mafie   Sledovat Lovci mafie online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Ruben Fleischer
Hrají a postavy:
Sean Penn (Mickey Cohen), Holt McCallany (Karl Lennox), Wade Williams (Rourke), James Hebert (Mitch Racine), Ambyr Childers (Milk Skinned Blonde), Josh Brolin (seržant John O'Mara)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Beze jména. Bez identity. Bez lítosti.

Obávaný král podsvětí Sean Penn má Los Angeles v roce 1949 plně pod kontrolou. Řídí v podstatě veškerý nelegální obchod s drogami a zbraněmi, prostituci a sázky. Tohle všechno mu vychází nejen díky pomoci jeho kumpánů, ale i díky místní policii a politikům, které má všechny pod palcem. Dovoluje si i na ty nejstatečnější poldy kované ulicí. Dokud se nespojí skupina odpadlíků losangelské policie vedená seržanty Joshem Brolinem a Ryanem Goslingem, aby mafiánův svět roztrhala na cucky.
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski