Sledovat film Lovci hlav online

Přehrajte si film Lovci hlav online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1301 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Lovci hlav
  Trailer k filmu Lovci hlav   Sledovat Lovci hlav online
Žánr:
akční, krimi, thriller
Režie:
Morten Tyldum
Hrají a postavy:
Aksel Hennie (Roger Brown), Nikolaj Coster-Waldau (Clas Greve), Synnove Macody Lund (Diana Brownová), Eivind Sander (Ove Kjikerud), Julie Olgaardová (Lotte), Kyrre Haugen Sydness (Jeremias Lander)
Země:
Norsko, Německo
Rok výroby:
2011
Popis:
Zdá se, že Roger Brown má všechno, co si člověk může přát. Je nejúspěšnějším lovcem hlav (vyhledávačem talentů) v Norsku, za manželku má překrásnou galeristku a vlastní úchvatný dům. Zároveň si ale žije nad poměry a potají krade umělecká díla. Na slavnostním otevření galerie mu žena představí muže jménem Clas Greve. Nejen že je Greve ideálním kandidátem na pozici, o kterou Roger usiluje, je i majitelem Rubensova Lovu na kance, jednoho z nejžádanějších obrazů v historii moderního umění. Roger vycítí příležitost stát se finančně nezávislým a začne plánovat svou vůbec největší krádež. Brzy ovšem narazí na problém a tentokrát to nejsou peníze, které by ho mohly poslat ke dnu...
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski