Sledovat film
Loupení jehňátek
online

Film Loupení jehňátek
  Trailer k filmu Loupení jehňátek Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Na pláži je nalezeno auto známé reportérky a vše nasvědčuje tomu, že byla zavražděna. Během vyšetřování se objeví tři podezřelé ženy, které ji nenávidí. Je však skutečně mrtvá?
Na břehu kanadského jezera Ontario se najde uříznutý prst novinářky Zenie Ardenové, která náhle zmizí. Policisté na první pohled řeší tuto událost jako vraždu, přičemž hlavním podezřelým je policista Henry, který byl Zeniiným milencem. Vyšetřování na vlastní pěst však spouští i Henryho kamarád, bývalý policista John Grismer, který ví, že by Henry nikoho nezabil. Při pátrání zjistí, že Zenia měla tři kamarádky - každá Johnovi tvrdí jinou verzi a každá měla pádný důvod Zeniu zabít.

Žánr: Drama, Mysteriózní
Režie: David Evans
Hrají a postavy: Courtney Fitzpatricková (Paula Andrews), Madison Fitzpatricková (Erin Andrews), Michael Bradley (Paddock barman), Greg Bryk (Henry), Wendy Crewsonová (Roz), Shawn Doyle (John)
Scénář: Tassie Cameron
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 54 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 22.8.2022 05:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko