Sledovat film Lion. Droga do domu. online

Přehrajte si film Lion. Droga do domu. online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Lion. Droga do domu. na !
  Trailer k filmu Lion. Droga do domu.   Sledovat Lion. Droga do domu. online
Žánr:
drama
Režie:
Garth Davis
Hrají a postavy:
Rooney Mara (Lucy), Nicole Kidmanová (Sue Brierley), Dev Patel (Saroo Brierley), David Wenham (John Brierley), Nawazuddin (Rawa), Pallavi Sharda (Prama)
Země:
Austrálie, Velká Británie, USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Pravdivý příběh o životě ztraceném a znovu nalezeném.

Pětiletý indický chlapec Saroo se ztratí ve vlaku, který ho odveze tisíce kilometrů od jeho domova a rodiny. Ocitne se v ulicích Kalkaty, kde se musí naučit sám a opuštěný přežít. Po strastiplné a nebezpečné cestě se na něj usměje štěstí a adoptuje si ho manželský pár z Austrálie. O pětadvacet let později, vyzbrojen jen hrstkou nejasných vzpomínek, neochvějným odhodláním a revoluční technologií Google Earth, se vydává na dlouhou cestu za svou ztracenou rodinou v daleké Indii.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski