Sledovat film Liga spravedlnosti: Vzpoura v Gotham City online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Liga spravedlnosti: Vzpoura v Gotham City
  Trailer k filmu Liga spravedlnosti: Vzpoura v Gotham City   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný
Režie:
Melchior Zwyer, Matt Peters
Hrají a postavy:
Sarah Hylandová (Batgirl), Tara Strongová (Harley Quinn), Troy Baker (Batman), Tom Kenny (Penguin), Nolan North (Superman), Will Friedle (Nightwing)
Scénář:
James Krieg
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Netopýr je pryč a zločinci mají pré!

Jak to dopadne, když si Batman vezme dovolenou a svěří dohled nad Gotham City do rukou Ligy spravedlivých? Nastane samozřejmě chaos! Když Joker lstí přiměje Supermana, aby z Arkhamu propustil největší gothamské zločince, musí zasáhnout Robin alias Zázračný chlapec, Cyborg a Wonder Woman! Batman zatím na dovolené zažívá všechno kromě odpočinku - společně s Batgirl a Nightwingem totiž odhalí ďábelské spiknutí Deathstroka a zločinného Banea, kteří se snaží vybudovat armádu schopnou masivní destrukce!
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko