Sledovat film Liebling, ich werde jünger online

Přehrajte si film Liebling, ich werde jünger online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, science fiction Liebling, ich werde jünger na !
  Trailer k filmu Liebling, ich werde jünger   Sledovat Liebling, ich werde jünger online
Žánr:
komedie, science fiction
Režie:
Howard Hawks
Hrají a postavy:
Cary Grant (Dr. Barnaby Fulton), Ginger Rogersová (paní Edwina Fulton), Charles Coburn (pan Oliver Oxley), Marilyn Monroeová (Miss Lois Laurel), Hugh Marlowe (Hank Entwhistle), Henri Letondal (Dr. Jerome Kitzel)
Země:
USA
Rok výroby:
1952
Popis:
Barnaby Fulton je chemický inženýr, který pracuje na pilulce mládí pro chemickou společnost. Zatímco zkouší vyzkoušet účinky na sobě, náhodou dostane dávku směsi vložené do chladiče vody a věří, že jeho látka funguje. Směs ho dočasně donutí cítit se a chovat se jako teenager a spraví také jeho zrak. Když jeho žena dostane ještě větší dávku, vrátí se ještě dál do svého dětství. Když ji v tomto stavu potká dávný milenec, který si myslel, že už ho nikdy nechce vidět, znamená to rozvod a jeho novou šanci.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski