Sledovat film Lidé z předměstí online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Lidé z předměstí
  Trailer k filmu Lidé z předměstí   Sledovat 1406 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Komedie, Rodinný
Režie:
Joe Dante
Hrají a postavy:
Tom Hanks (Ray Peterson), Bruce Dern (Mark Rumsfield), Carrie Fisherová (Carol Petersonová), Rick Ducommun (Art Weingartner), Corey Feldman (Ricky Butler), Wendy Schaalová (Bonnie Rumsfieldová)
Scénář:
Dana Olsen
Země:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Americká černá komedie o tom, co jsou vlastně zač ti noví a podezřelí sousedé Toma Hankse.

Život na americkém předměstí plyne pomalu a klidně. Ty stejné malicherné hádky a sousedské roztržky den co den. Ray Petersen je mladý otec rodiny, který má týden dovolenou a nechce se mu dělat vůbec nic. Jeho žena Carol se s ním hádá a chce jet aspoň na výlet, či na chatu, on však má chuť jen lenošit v županu a pozorovat okolí. Klidnou atmosféru předměstí naruší příchod podivných sousedů Klopekových. Jejich dům vypadá jako dom Adamsových, nepořádek, špína, podivné zvuky a světla. Ray se svým kamarádem Markem se snaží vypátrat co se skrýva za dveři tohoto domu. Když náhle jeden z jejich sousedů zmizí, jsou přesvědčení, že ho zavraždili a snědli Klopekovi. Začíná pátrání...
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko