Sledovat film Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň online

Přehrajte si film Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, fantasy, záhady, pohádka, rodinný Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň na !
  Trailer k filmu Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň   Sledovat Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, fantasy, záhady, pohádka, rodinný
Režie:
Andrew Adamson
Hrají a postavy:
Georgie Henleyová (Lucy Pevensieová), Skandar Keynes (Edmund Pevensie), William Moseley (Peter Pevensie), Anna Popplewellová (Susan Pevensieová), Tilda Swintonová (bílá čarodějnice), James McAvoy (pan Tumnus)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2005
Popis:
Prožijte neopakovatelná dobrodružství v zemi plné kouzel a zázraků.

Nadčasové dobrodružství z pera slavného spisovatele C. S. Lewise Letopisy Narnie vypráví příběh čtyřech sourozenců - Lucinky, Edmunda, Zuzany a Petra - kterým se během hry na schovávanou ve venkovském sídle starého profesora podaří pomocí magické skříně dostat do jiného světa. Narnie, v níž se ocitnou, se ukáže být okouzlující a mírumilovnou zemí obydlenou mluvícími zvířaty, skřítky, fauny, kentaury a obry, která je však díky prokletí zlé Bílé čarodějnice Jadisy odsouzena k věčné zimě. Děti se pod vedením vznešeného a tajemného panovníka, lva Aslana, odhodlají mocné čarodějnici postavit, aby dokázali ledové kouzlo zlomit a osvobodit tak říši navždy.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.