Sledovat film Létající Liftboj online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Létající Liftboj
  Trailer k filmu Létající Liftboj   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Rodinný
Režie:
Ben Sombogaart
Hrají a postavy:
Victor Löw (Schraap), Elleke Vervat (Vriendin Laura), Roxanne Stam (Vriendin Laura), Afroditi-Piteni Bijker (Vriendin Laura), Taina Moreno (Vriendin Laura), Nicole Sanchez (Vriendin Laura)
Scénář:
Burny Bos
Země:
Nizozemí
Rok výroby:
1998
Popis:
Založeno na knize známé dánské autorky Annie M. G. Schmidtové: Skvělý příběh Abeltje, bezva malého liftboye, který vzletí i s výtahem, a tak započne dobrodružný film plný komických zauzlení, vzrušujících honiček a humorných záměn identity. Příběh plný dobrodružství a fantazie, který vás donutí se dvakrát rozmyslet, než příště stisknete tlačítko ve výtahu.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko