Sledovat film Let číslo 93 online

Přehrajte si film Let číslo 93 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller, historický, krimi Let číslo 93 na Nova!
  Trailer k filmu Let číslo 93   Sledovat Let číslo 93 online
Žánr:
drama, thriller, historický, krimi
Režie:
Paul Greengrass
Hrají a postavy:
J.J. Johnson (Captain Jason Dahl), Gary Commock (První poručík LeRoy Homer), Polly Adamsová (Deborah Welshová), Opal Alladinová (CeeCee Lylesová), Starla Benfordová (Wanda Anita Greenová), Trish Gatesová (Sandra Bradshawová)
Země:
Francie, Velká Británie, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
11. září 2001. Teroristé unesli čtyři letadla. Tři zasáhla svůj cíl. Tohle je příběh čtvrtého z nich.

11. září roku 2001 změnilo moderní dějiny naší planety víc než jakákoliv jiná událost. Dlouhých pět let muselo uběhnout, než o tomto strašlivém dni vzniknul první film, na který se diváci můžou vypravit do kin. Let číslo 93 Paula Greengrasse je nejen první, ale také jedinečný. Nesnaží se vodit diváky za ručičku a dávat na složité otázky jednoduché odpovědi. Spíš se pokouší být nestranným svědkem dne, v němž se během pár hodin změnily milióny osudů a několik tisíc se jich uzavřelo.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski