Sledovat film Let číslo 93 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Let číslo 93
  Trailer k filmu Let číslo 93   Sledovat 1419 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller, Historický, Krimi
Režie:
Paul Greengrass
Hrají a postavy:
J.J. Johnson (Captain Jason Dahl), Gary Commock (První poručík LeRoy Homer), Polly Adamsová (Deborah Welshová), Opal Alladinová (CeeCee Lylesová), Starla Benfordová (Wanda Anita Greenová), Trish Gatesová (Sandra Bradshawová)
Země:
Francie, Velká Británie, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
11. září 2001. Teroristé unesli čtyři letadla. Tři zasáhla svůj cíl. Tohle je příběh čtvrtého z nich.

11. září roku 2001 změnilo moderní dějiny naší planety víc než jakákoliv jiná událost. Dlouhých pět let muselo uběhnout, než o tomto strašlivém dni vzniknul první film, na který se diváci můžou vypravit do kin. Let číslo 93 Paula Greengrasse je nejen první, ale také jedinečný. Nesnaží se vodit diváky za ručičku a dávat na složité otázky jednoduché odpovědi. Spíš se pokouší být nestranným svědkem dne, v němž se během pár hodin změnily milióny osudů a několik tisíc se jich uzavřelo.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko