Sledovat film
Let asfaltového holuba
online

Film Let asfaltového holuba
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Psychologický film o tom, čo všetko sa môže stať s človekom, ktorého živelný talent a chlapčenské sny o filmovej práci sa rozplynú v tvrdej realite za mäsiarským stolom. Príbeh predstavuje dvoch kamarátov z vojenčiny profilujúcich sa dvoma celkom odlišnými postojmi k životu.
Nestačí mít jen sny o sebeprosazení. Důležité jsou i podmínky pro jejich realizaci. Hlavní hrdina touží prosadit se u filmu, ale přitom se jeho údělem stává řeznický pult. Pocit nenaplnění a vynucených kompromisů jej však vede k zahořklosti, k nenávistným pocitům, uráží zákazníky i personál. Ačkoli hlavní roli s robustní naléhavostí ztvárnil Ondřej Vetchý, výsledek zůstává dosti křečovitý

Režie: Vlado Balco
Hrají a postavy: Ondřej Vetchý (Dodo), Roman Luknár (Zdeno), György Cserhalmi (otec), Alena Procházková (matka), František Velecký (Frano), Milena Dvorská (Poláková)
Scénář: Vlado Balco
Rok výroby: 1991
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Trojka 13.6.2022 21:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko