Sledovat film Lesní duch online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Lesní duch
  Trailer k filmu Lesní duch   Sledovat 1549 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Horor, Thriller
Režie:
Fede Alvarez
Hrají a postavy:
Jane Levy (Mia), Shiloh Fernandez (David), Lou Taylor Pucci (Eric), Jessica Lucasová (Olivia), Elizabeth Blackmore (Natalie), Phoenix Connolly (puberťák)
Scénář:
Rodo Sayagues, Sam Raimi, Fede Alvarez
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Nejděsivější film, jaký kdy uvidíte.

Ani v remaku kultovního hororu z roku 1981 se pětice kamarádů kolem dvacítky nemůže dostat z lesní chaty. Když objeví “Knihu smrti”, podaří se jim nevědomky probudit dřímající démony z okolních lesů. Ti postupně ovládají jednoho člena party za druhým, dokud nezbyde pouze jediný, jenž bude bojovat za přežití.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko