Sledovat film Les Visiteurs: La Révolution online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Les Visiteurs: La Révolution
  Trailer k filmu Les Visiteurs: La Révolution   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Jean-Marie Poiré
Hrají a postavy:
Christian Clavier (Jacquouille la Fripouille / Jacquouillet), Jean Reno (Comte Godefroy de Montmirail), Franck Dubosc (Gonzague de Montmirail), Karin Viardová (Adélaïde de Montmirail), Sylvie Testudová (Charlotte Robespierre), Marie-Anne Chazelová (Prune)
Scénář:
Christian Clavier, Jean-Marie Poiré
Země:
Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
Středověký rytíř Godefroy de Montmirail a jeho oddaný sluha Jacquouille jsou chyceni v labyrintu času, který je nakonec vyplivne do vzrušující doby epochálních dějinných změn a převratů. Do doby Velké francouzské revoluce. Kromě nepochopitelných pořádků musí oba čelit i svým potomkům. Extravagantní a zhýralí aristokraté v linii rytíře Godefroye to mají v revoluční době trošku nahnuté a potřebují se dostat z Francie pryč. Zatímco z pradětí sluhy Jacquouille La Fripouille jsou nadšení revolucionáři a mají v plánu zabavit jejich hrad i veškeré bohatství. Doba nevratných sociálních kotrmelců by zamotala hlavu leckomu a klasicky uspořádaná dvojka ze středověku
Hodnocení:
46 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko