Film Les Visiteurs: La Révolution

Sledovat film
Les Visiteurs: La Révolution
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Středověký rytíř Godefroy de Montmirail a jeho oddaný sluha Jacquouille jsou chyceni v labyrintu času, který je nakonec vyplivne do vzrušující doby epochálních dějinných změn a převratů. Do doby Velké francouzské revoluce. Kromě nepochopitelných pořádků musí oba čelit i svým potomkům. Extravagantní a zhýralí aristokraté v linii rytíře Godefroye to mají v revoluční době trošku nahnuté a potřebují se dostat z Francie pryč. Zatímco z pradětí sluhy Jacquouille La Fripouille jsou nadšení revolucionáři a mají v plánu zabavit jejich hrad i veškeré bohatství. Doba nevratných sociálních kotrmelců by zamotala hlavu leckomu a klasicky uspořádaná dvojka ze středověku

Žánr: Komedie
Režie: Jean-Marie Poiré
Hrají a postavy: Christian Clavier (Jacquouille la Fripouille / Jacquouillet), Jean Reno (Comte Godefroy de Montmirail), Franck Dubosc (Gonzague de Montmirail), Karin Viardová (Adélaïde de Montmirail), Sylvie Testudová (Charlotte Robespierre), Marie-Anne Chazelová (Prune)
Scénář: Christian Clavier, Jean-Marie Poiré
Země: Francie
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 46 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko