Sledovat film
Lepší už to nebude
online

Film Lepší už to nebude
  Trailer  k filmu Lepší už to nebude
Přehrajte si film Lepší už to nebude online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 442 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

I ten nejotravnější chlap bývá někdy neodolatelný. Jack Nicholson a Helen Huntová v hlavních rolích americké romantické komedie, oceněné dvěma Oscary.
Úspěšný newyorský spisovatel romantických příběhů pro ženy Melvin Udall žije osaměle ve svém manhattanském bytě, který opouští jen když musí, většinou aby se najedl v blízké restauraci, kam si nosí svůj vlastní příbor. Se svým okolím komunikuje jen prostřednictvím urážek a každému dává okázale najevo svou nesnášenlivost. Když ho jeho servírka Carol odmítne obsluhovat (už takhle byla jedinou číšnicí, která k tomu byla ochotná), starý mrzout jde do sebe.

Originální název:

As Good As It Gets

Režie: James L. Brooks
Hrají a postavy: Jack Nicholson (Melvin Udall), Helen Huntová (Carol Connellyová), Greg Kinnear (Simon Bishop), Cuba Gooding Jr. (Frank Sachs), Skeet Ulrich (Vincent), Shirley Knightová (Beverly)
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська